Vyberte svůj jazyk Česky English Deutsch Русский

ART PORT

Recepce hotelu

tel.: +420 585 11 00 11
e-mail: hotel@s-port.cz

Rezervace ubytování

Datum příjezdu
Počet nocí
Počet osob

ART PORT

Harmonie přírody, architektury, služeb, sportu a umění

Prostor, ve kterém se nacházíte, nemá ambici být „pouhým“ místem vysokého standardu hotelových a gastronomických služeb, v němž jeho návštěvníci mohou příjemně strávit svůj volný čas, pracovní setkání, firemní teambuilding  či sportovní soustředění.

Ambice jeho tvůrců a provozovatelů jsou mnohem větší a hlubší – propojit moderní architekturu s okolní přírodou a sportovními areály tak, aby tvořily přirozený, vzájemně vyvážený, celek, přinášející potěchu tělu i duši. A tento celek obohatit o umění, o uměleckou tvorbu našich významných soudobých malířů a sochařů.
ART s PORT je výsledkem tohoto záměru.

ART s PORT je harmonie přírody, architektury, služeb, sportu a umění!

Jsme si vědomi toho, že tato ambice není malá i toho, že v sobě nese určitá rizika, neboť není nic tak individuálního a osobního, jako vnímání různých podob a forem výtvarného díla.

Přesto věříme, že vás, naše návštěvníky, zaujme i potěší a bude jedním z důvodů, pro které se k nám budete vracet, neboť vedle jistoty kvality služeb, důvěrné znalosti prostředí, vám vždy přinese něco nového, co vás zaujme a potěší!

Tým Hotelu S PORT Véska

Ceník sportovních aktivit
a relaxace
Více informací


Rezervace sportu a relaxace
Více informací

Evropská unie fond pro regionální rozvoj

Recepce hotelu
tel. +420 585 11 00 11
e-mail: hotel@s-port.cz

EET - Informační oznámení
"Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin."

© Copyright 2013 - 2017 Hotel S-Port Véska, Všechna práva vyhrazena  |  Tvorba www stránek Winternet

Mapa webu Tisk stránky