Vyberte svůj jazyk Česky English Deutsch Русский

Úvodní stránka O Resortu

O Resortu

O Resortu S-Port

Hotel S-Port je situován v obci Véska, nedaleko hlavního regionálního centra - města Olomouce. I přes svou blízkost k Olomouci se nachází v krásném přírodním prostředí zasazeném na úpatí Oderských vrchů. V těsném sousedství se nachází místní sportovní areál, který zahrnuje golfové hřiště, tenisové kurty, víceúčelové hřiště, krytou halu a množství dalších aktivit. Nedaleko je situován také lyžařský skiareál Hlubočky a Hrubá Voda u Olomouce. Okolní příroda protkaná množstvím cyklotras a cyklostezek nabízí skvělé podmínky pro pěší i cykloturisty.

Nově otevřený hotel nabízí svým hostům ubytování v 30 komfortně vybavených dvojlůžkových pokojích a 4 rodinných pokojích s možností přistýlky až pro dvě osoby. Všechny pokoje mají vlastní balkón nebo francouzské okno s výhledem na golfové hřiště nebo Oderské vrchy. Ke standardnímu vybavení pokojů patří SAT TV, trezor, minibar, samozřejmostí je také WiFi připojení ve všech prostorech hotelu zdarma. K dispozici je restaurace, letní terasa, bowling, sky bar s krásným výhledem, fitness, konferenční prostory až pro 80 osob, nová víceúčelová sportovní hala, indoorový bazén s whirpoolkou a wellnessové centrum. To vše s parkováním přímo u hotelu.

Partner projektu

Evropský fond pro regionální rozvoj

Tento projekt "Hotel u sportovního areálu Véska", registrační číslo CZ.1.12/3.3.00/15.00857 byl realizován za podpory dotace ROP Střední Morava. Partnerem projektu jsou Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj.

Předmětem projektu byla výstavba nové infrastruktury v oblasti rozšíření a zkvalitnění služeb v cestovním ruchu - ubytovací a stravovací kapacita s možností pořádání firemních akcí, školení a seminářů, sportovních turnajů apod. Objekt hotelu primárně slouží pro běžné klienty cestovního ruchu, doplňkově je také zaměřen na pořádání akcí pro klienty se sníženou mobilitou, na které je brán nadstandartní ohled, provozován je také kongresový cestovní ruch. Lokalita výstavby je umístěna v těsné blízkosti sportovního areálu, kterým prochází park, návštěvníci si tak mohou užívat pobyt a relaxaci v příjemném a atraktivním prostředí plném zeleně.

Proč byste k nám měli přijet

Díky umístění v krásném přírodním prostředí a v blízkosti sportovních areálů láká hotel především hosty aktivně trávící svůj volný čas, nicméně díky modernímu vybavení poskytujeme odpovídající kvalitu i pro firemní klientelu při pořádání školení, prezentací či jiných akcí. Díky variabilitě vnitřních prostor hotelu a nově i nové letní terasy s kapacitou až 70 osob, zorganizujeme a uspořádáme pro vás všechny typy oslav či setkání při slavnostních příležitostech.

Pohled architekta

Objekt hotelu tvoří trojpodlažní kvádr s proskleným ustupujícím patrem. Vnitřní prostor je propojen velkorysým atriem s ochozy a prosvětlen světlíkem v úrovni střechy. Vnitřní prostory nabízí lobby, restauraci, konferenční sál, salónek, bowling, fitness a sky bar s výstupem na střešní terasu a s výhledem do okolní krajiny.

Dispozice hotelových pokojů

Celkem 34 hotelových pokojů je umístěno ve druhém a třetím nadzemním podlaží a jsou z velké části orientované k atraktivním výhledům. Přístupné jsou prostřednictvím schodiště a výtahu umístěných ve střední části atria s galerií. Většina pokojů má vlastní balkón zaručující atraktivní výhledy do okolní přírody. Celý objekt je bezbariérový a přizpůsobený pro osoby se sníženou mobilitou. Jedno patro hotelu slouží pro ubytování osob se sníženou mobilitou.

Hotel zasazený do malebné krajiny

Fasáda objektu je navržena z lícových režných obkladových pásků, což jí dává přirozené měřítko a začleňuje ji do kontextu navazujícího tenisového areálu. Prosklený parter se otevírá na severní fasádě vstupem a navazujícím prostorem lobby a restaurace. Na opačné straně orientované k jihu se z nové letní terasy otevírá výhled do krajiny z konferenčního sálu a salónku. Patra hotelových pokojů se na čelní a zadní fasádě uplatňují především průběžnými balkóny a velkými prosklenými stěnami. Objekt je v posledním podlaží ukončen velkoryse prosklenou fasádou sky baru s navazujícími střešními terasami.

 


Resort

S-Port HotelHotel a tenisLobbyAtriumKonferenční sálSalónekSuiteSky barResort1Resort2Resort3Resort4Resort5Resort6Resort7Resort8Resort9Resort10Resort11Resort12Resort13Resort14Resort15Resort16Resort17Resort18Resort19Resort20Resort21Resort22Resort23Resort24Resort25Resort26Resort27Resort28Resort29Resort30Resort31Resort32Resort33Resort34Resort35Resort36Resort37Resort38Resort39Resort40Resort41Resort42

Recepce hotelu

tel.: +420 585 11 00 11
e-mail: hotel@s-port.cz

Průvodce vaší aktivní dovolenou

Podívejte se, co jsme pro Vás připravili a těšte se na pobyt u nás!

To mě zajímá

Ceník sportovních aktivit
a relaxace
Více informací


Rezervace sportu a relaxace
Více informací

Dnes img 8°C
Zítra img 5°C
Pondělí img 3°C

Evropská unie fond pro regionální rozvoj

Recepce hotelu
tel. +420 585 11 00 11
e-mail: hotel@s-port.cz

EET - Informační oznámení
"Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin."

© Copyright 2013 - 2017 Hotel S-Port Véska, Všechna práva vyhrazena  |  Tvorba www stránek Winternet

Mapa webu Tisk stránky