Vyberte svůj jazyk Česky English Deutsch Русский

Úvodní stránka Restaurace a bary

Restaurace a bary

Restaurace a bary

Všem svým návštěvníkům nabízí Hotel S-PORT restauraci a 2 bary s širokým výběrem jídel a nápojů. Moderně zařízená restaurace s venkovní severní terasou a nově i nádhernou prostorově nemalou jižní letní terasou, se výborně hodí nejen k příjemnému posezení během dne či večera, ale také k pořádání svatebních hostin, narozeninových oslav, firemních večírků či jiných slavnostních příležitostí.

Pro milovníky kvalitních vín jsme s našimi dodavateli vybrali širokou nabídku ze které si vybere opravdu každý. Zejména pak dopuručujeme vína dovezená přímo z oblasti Champagne s co nejnižším obsahem zbytkového cukru (Extra-Brut a Brut Nature) vyráběná organickou nebo biodynamickou cestou. Tato vína se stávají díky svému přírodnímu charakteru a čistotě velmi oblíbená jak mezi milovníky Champagne, tak mezi běžnými konzumenty. Mimo Francii se tato vína dostávají jen velmi vzácně a my jsme proto hrdí na to, že Vám můžeme představit selekci těchto vín, vín, která mají příběh...

Přijměte pozvání do našich barů

Bar s bowlingem je ideálním prostorem pro strávení příjemného večera a soutěžení s rodinou, přáteli či kolegy. Díky svému velkoryse pojatému prostoru je vhodný i pro velké firemní večírky, oslavy, svatby, či prezentace. Bar začne být také záchytným a obslužným bodem pro návštěvníky nové víceúčelové sportovní haly a wellnessového centra.

Sky bar s dvěma terasami vás uchvátí úžasným výhledem na golfové hřiště a krásnou přírodu v okolí a je ideálním místem pro konání menších soukromých setkání a večírků.


Restaurace a bary

Restaurace 1Restaurace 2Restaurace 3Restaurace 4Restaurace 5Sky bar 1Sky bar 2Sky bar 3Sky bar 4Bowling 1Bowling 2

Recepce hotelu

tel.: +420 585 11 00 11
e-mail: hotel@s-port.cz

Průvodce vaší aktivní dovolenou

Podívejte se, co jsme pro Vás připravili a těšte se na pobyt u nás!

To mě zajímá

Ceník sportovních aktivit
a relaxace
Více informací


Rezervace sportu a relaxace
Více informací

Dnes img 8°C
Zítra img 5°C
Pondělí img 3°C

Evropská unie fond pro regionální rozvoj

Recepce hotelu
tel. +420 585 11 00 11
e-mail: hotel@s-port.cz

EET - Informační oznámení
"Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin."

© Copyright 2013 - 2017 Hotel S-Port Véska, Všechna práva vyhrazena  |  Tvorba www stránek Winternet

Mapa webu Tisk stránky